על החברה

חזון החברה

החזון והמטרה שלנו בקדמא פיננסים, היא להעניק ללקוחותינו, על הצד המקצועי ביותר, את כלל השירותים הפיננסים למשפחה, תחת קורת גג אחת; השקעות, ביטוחים פנסיוניים, תכנון מס, ניהול סיכונים ועוד. להעניק יחס אישי ומסור לכל לקוח, תוך היכרות מעמיקה איתו ועם יעדיו הפיננסיים, על מנת שנוכל להתאים עבורו את הפתרון המדויק ביותר בכל תחום. מטרתנו היא למקסם את ההון המשפחתי שלכם, ולאפשר לכם לשמור על יציבות, שגשוג וביטחון פיננסי, לאורך כל השנים.

על מייסד החברה

יאיר בן דוד, מנכ"ל קדמא פיננסים, ומנהל תחום תאגידים במיזם הפיננסי המצליח "טריא" להלוואות בין אנשים. שימש כמנכ"ל כנען פיננסים במשך עשור. לפני שפנה לתכנון פיננסי ללקוחות במגזר הפרטי, שימש כמנהל מכירות ארצי בחברת הראל ביטוח ופיננסים, וצבר ניסיון רב בשוק ההון מתוך המערכת של חברות הביטוח. יאיר בן דוד מביא עימו ניסיון מקצועי של שנים, היכרות עמוקה עם המערכת ומתודה מוכחת ובלתי מתפשרת שמאפשרת לקדמא פיננסים להבטיח ללקוחותיה את הטוב ביותר.

הקוד האתי שלנו

הקוד האתי שלנו, בקדמא, משקף את הערכים העומדים בבסיס החברה שלנו, המשמשים אותנו בכל עת, בפרט כאשר אנו נדרשים לקבל החלטות או לבחור בין דרכי פעולה ראויות. אנו מחויבים במאת האחוזים לערכים העומדים בבסיס מסמך זה - הם נר לרגלינו, והם המעצבים את הנורמות ואת התרבות הארגונית שלנו:

 

אמינות

אנו מחויבים להעניק שירות ללקוח מתוך כנות מלאה ויושרה מקצועית ואישית, תוך דיאלוג פתוח ושקיפות מלאה.

שירות

השירות הוא במקום הראשון. אנו מחויבים להעניק שירות איכותי ומסור ללקוחותינו, תוך זמינות מלאה ומתוך הקשבה וכבוד.

מחויבות ללקוח

האינטרס של הלקוח קודם לכל. טובת הלקוחות היא הקו המנחה אותנו ואנו מחוייבים לעמוד בהבטחותינו כלפיהם.

סודיות

אנו מחויבים לשמור על פרטיות לקוחותינו ולהגן על המידע הנמסר לנו על ידם מכל צד שלישי.

ירידה לפרטים

אנו מחויבים להיכרות ובחינה יסודית של תחום הפיננסים ובתי ההשקעות, תוך חריצות, שקידה והקפדה על הסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר.

מקצוענות

אנו שואפים להיות מומחים בתחומנו, תוך הקפדה על יעילות, איכות ולמידה מתמדת על מנת להשתפר, בשאיפה למצויינות.

אכפתיות

אנו מתייחסים בכבוד ואמפתיה לקהל לקוחותינו ולעובדי החברה, מתוך אמונה כי הקשבה ואכפתיות מהוות בסיס לכל מערכת יחסים, עסקית או אישית.

איכות

לקוחות המשרד ייהנו מיחס אישי, אקסקלוסיבי. כמשרד בוטיק, אנו מחויבים להכיר כל לקוח ולהתאים לו באופן אישי, את הפתרונות הטובים ביותר עבורו.

הצוות שלנו