שוק הנדל"ן במגמת עלייה בעשרות השנים האחרונות. לפי נתוני בנק ישראל, בעשור האחרון השקעה בנדל"ן ובדיור הניבה תשואות גבוהות יותר מאשר המקבילות בשוק ההון. כמובן, להשקעה בנדל"ן יש יתרונות וחסרונות, וחשוב לבחון אותם לעומק ולהכיר את האפשרויות השונות בתחום, לפני שבוחרים באפיק זה.

מהי קרן השקעות נדל"ן?

כאשר מדובר בהשקעה בנדל"ן, יש אפשרות להשקיע בקניית נכס או לחילופין להצטרף לקרן השקעות נדל"ן - קרן ריט (REIT - Real Estate Investment Trus). קרן השקעות נדל"ן הינה גוף פיננסי שתכליתו להשקיע בנאמנות בנדל"ן מניב, הקרן מנוהלת על ידי מומחים בנדל"ן ומאגדת תחתיה מאות או אלפי משקיעים. הקרן רוכשת נדל"ן מסחרי או פרטי כמו בנייני משרדים או בנייני מגורים מתוך מטרה להשכיר את הנכסים לתקופה ארוכה.

קיימים סוגים שונים של קרנות השקעה בנדל"ן, ההבדלים העיקריים ביניהן נובעים ממיקוד פעילות הקרן, המודל הכלכלי והגדרת המשקיע - כשותף או כלקוח. קיימות קרנות מקומיות המשקיעות עסקי נדל"ן בחו"ל הפועלות כמתווכות בין המשקיע לבין קרנות הנדל"ן הבינלאומיות הגדולות, או למשל קרנות יזמיות - המגייסות משקיעים לפרוייקטים שהן עצמן בונות.

כאשר אנו, בקדמא, בוחרים עבורך קרן נדל"ן להשקעה אנחנו מכירים מקרוב את ההיסטוריה של הקרן ודואגים לבחור בקרן יציבה, אמינה, המספקת תשואה נאה לאורך זמן.

השקעה בקרן נדל"ן מאפשרת לכם ליהנות מיתרונות שונים כמו השקעה סחירה בנדל"ן מניב, חלוקת רוב הרווחים כדיבידנד, פטור ממס ומיסוי חד שלבי לבעלי המניות בלבד.