למקסם את ההון המשפחתי שלך, למען העתיד

"כְּשֵׁם שֶׁנָּטְעוּ אֲבוֹתַי לִי כָּךְ אֶטַּע אֲנִי לְבָנַי" (תלמוד בבלי, מסכת תענית, בעיבוד ספר האגדה)

כדי להרגיש בטוחים לא מספיק להתבונן בהווה, עלינו להביט אל העתיד ולדאוג לכך שגם ילדינו וצאצאינו ייהנו מפירות ההון שצברנו ותהיה להם קרקע בטוחה ויציבה. ברור, כי החלטות פיננסיות מצריכות הבנה עמוקה בתחום ותוכנית סדורה שתגן על הרכוש והכספים שצברנו בחוכמה.

אנו, בקדמא פיננסים, עושים הכל כדי למקסם את ההון המשפחתי ולתכנן קדימה בחכמה, למען העתיד. כשאנחנו עורכים אסטרטגיית השקעה אנחנו מתייחסים למגוון האפשרויות, ולוקחים בחשבון גם הפתעות בלתי צפויות וסיכונים אפשריים, מתוך רצון לשמור על יציבות ואיזון כלכלי למשפחה. התכנון האסטרטגי כולל את ההון העומד לרשותכם, הנכסים, תכנון פרישה, תכנון מס וכל נכס רלוונטי שקיים במשפחה, ויש לשמר ולמקסם את ערכו.

תכנון פיננסי הוליסטי בראש שקט 

בקדמא בחרנו לרכז את כל השירותים הפיננסיים תחת קורת גג אחת כדי שנוכל לגבש אסטרטגיה כוללת, מתוך פרספקטיבה רחבה, עבור המשפחה שלך. כפמילי אופיס, אנו מציעים שירותים מתחומים שונים שמאפשרים לנו לראות את המכלול ולהתאים עבורכם תכנון הפיננסי הוליסטי. מעבר לגיבוש אסטרטגיית ההשקעה, אנו מבצעים בקרה וליווי שוטף גם אל מול הגורמים השונים הקשורים בניהול ההון שלכם; בנקים, עורכי דין, רואי חשבון, יועצי מס, סוכני ביטוח, בתי השקעות ועוד.

השירותים שלנו