אודות קדמא

Wealth Management

אודות

קדמא Wealth Management הוא משרד פמילי אופיס המספק שירותים פיננסים ופנסיוניים איכותיים ומקצועיים ללקוחות בעלי אמצעים ומשפחות אמידות.
אנו מציעים מעטפת הוליסטית בהתאמה אישית שמבוססת על ניסיון של כ-20 שנה. קדמא מנהלת נכסים בשווי של כמיליארד שקלים עבור מאות לקוחות. קדמא הינה גוף אובייקטיבי אשר אינה כפופה לאף חברת ביטוח או בית השקעות, ומחוייבת אך ורק ללקוחותיה
השירות הצמוד והיחס האישי הם גולת הכותרת של המענה הפיננסי והפנסיוני שתקבלו אצלנו בקדמא. השותפים הבכירים במשרד מעורבים באופן אישי ופרטני בכל שלב ושלב בתהליך.
קדמא צברה שם ומוניטין כפירמה מובילה בזכות אמונה בכך שתכנון פיננסי "משפחתי" חייב להישען על ערכים של יחס אישי וחם, זמינות מסביב לשעון, שקיפות מלאה ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

קהל לקוחותינו נהנה ממענה מקצועי לטווח ארוך, דיסקרטיות מוחלטת וניהול ובקרה שוטפים של כלל הנכסים הפיננסים. אנו פועלים מתוך ראייה מעמיקה ורחבה, דוגלים בפיזור השקעות חכם, הן בארץ והן בחו"ל, ונותנים את הטון לאורך כל הדרך. רק טובתו של הלקוח ניצבת לנגד עינינו וקדמא תהיה תמיד גורם בלתי תלוי המחויב לקידום האינטרסים של הלקוח בלבד.

clock ico

זמינות מסביב לשעון

דיסקרטיות מוחלטת

מקצועיות ברמה גבוהה

שירות צמוד ויחס אישי וחם

פיזור השקעות חכם

ראיה מעמיקה ורחבה

החזון שלנו

קדמא הינה משרד פמילי אופיס שמלווה משפחות בעלות עושר פיננסי רב ומסייע להן בכל הצרכים הפיננסים תוך שימור והגדלת הונם. אנו מאמינים אך ורק בשירותים פיננסים איכותיים ומקצועיים שנשענים על יסודות איתנים של שקיפות, מצוינות ואובייקטיביות.

פילוסופיית ההשקעה שלנו בקדמא מבוססת על הקצאת נכסים, ניהול סיכונים ופיזור כעמודי התווך האפקטיביים ביותר לתכנון פיננסי ארוך טווח. גישה הוליסטית זו מאפשרת לנו להשיג תוצאות טובות לאורך השנים בתוך מעטפת של שירות ברמה גבוהה ויחס אישי.

השותפים הבכירים ביותר במשרד מעורבים באופן פרטני בכל תיק ותיק, כולל מנהל לקוח בכיר המשמש כאיש קשר מרכזי שמלווה את התהליך מא' ועד ת'. מסגרת עבודה אישית זו מהווה פלטפורמה מצוינת ליצירת תיק נכסים "Tailor Made" במתודולוגיה של תכנון פיננסי מלא תחת קורת גג אחת.

הצוות שלנו

יאיר בן דוד

מייסד ובעלים, מנהל עושר CFP
בוגר תואר שני במנהל עסקים במסלול מנהלים היוקרתי Executive MBA מאוניברסיטת בר אילן. בעל ניסיון של כ-20 שנה במסגרתן כיהן בתפקידים בכירים שונים בבתי השקעות ובחברות ביטוח. כולל ניהול מכירות ארצי בהראל חברה לביטוח ובשדרת הניהול בחטיבת החיסכון ארוך טווח. בעל רישיון משווק השקעות, רישיון מתכנן פיננסי CFP ורישיון סוכן ביטוח.

נשוי + 4.

דורון שלם

מנכ"ל שותף, מנהל עושר
בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, בוגר התוכנית לניהול אסטרטגי מטעם אוניברסיטת ת"א, בוגר התוכנית להכשרת דירקטורים בחברות ציבוריות ופרטיות מטעם אוניברסיטת בר-אילן. בעל ניסיון של כ-20 שנה בשורה של תפקידים בכירים במערכת הבנקאית, בתי השקעות וסוכנויות ביטוח. בעל רישיון לניהול השקעות, רישיון סוכן ביטוח פנסיוני ומתכנן פיננסי.

נשוי + 4.

אורטל נזרי

שותפה, מנהלת עושר CFP
בוגרת תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון. בעלת ניסיון של כ-15 שנה במהלכן כיהנה בשורה של תפקידים בכירים בקבוצת קלי, כאשר בתפקידה האחרון, במחלקת קלי-פרמיום, ניהלה את תיקי לקוחות העושר של הקבוצה. בעלת רישיון שיווק השקעות, רישיון סוכן ביטוח פנסיוני ומתכננת פיננסית מורשית CFP.

נשואה + 3.

בוריס פבלוב

אנליסט בכיר
בוגר תואר ראשון בכלכלה ותואר שני בלימודי משפט. לפבלוב ניסיון של כ-10 שנים בשוק ההון, ביטוח וחיסכון של הציבור. כיהן לאורך השנים בתפקידים ציבוריים שונים וביניהם מנהל במשרד האוצר ורשות שוק ההון ובשוק הפרטי, כולל מנהל רגולציה ולקוחות מוסדיים בקרן האשראי הצרכני טריא (P2P).

לאה לוינטל

מנהלת תפעול ובקרה
מנהלת בקרה, טכנולוגיות ומערכות מידע. בעלת ניסיון רב בניהול שירות לקוחות ובפרט בממשקים הטכניים והטכנולוגיים הנדרשים במסגרת הפעילות הפיננסית.

נשואה + 6.