התהליך שלנו

היכרות ואפיון​

השלב הראשון בתכנון הפיננסי במשרד פמילי אופיס קדמא Wealth Management הוא שלב ההיכרות. במהלכו נרקם האמון מול הלקוח ונערך תיאום ציפיות. אנחנו מאמינים שתכנון פיננסי, מעבר לכל הפרטים הטכניים והמהותיים, הוא בסופו של היום שירות אנושי ואישי.

ההיכרות נעשית בשיחה פתוחה תוך הצגת השירותים השונים ודרכי הפעולה שלנו. חשוב לא פחות, אנו עורכים בשלב זה תיאום ציפיות ומדגישים כי תכנון פיננסי הוא לא שירות חד-פעמי אלא תהליך מתמשך ומתפתח.

1

איסוף המידע וגיבוש הנתונים​

איסוף המידע וגיבוש מלוא הנתונים הוא שלב קריטי בבניית תוכנית פיננסית הוליסטית ומקיפה. האיסוף נעשה בכלים שונים כגון דוחות, שאלונים, ייפוי כוח, שימוש במערכות טכנולוגיות מתקדמות ועוד. שלב זה מתחלק בד"כ לשני אפיקים – עובדות קשות (כמו הכנסות/הוצאות ונתונים אובייקטיבים) ועובדות רכות (מטרות, רצונות, תפיסות, חששות וכו').

2

ניתוח המידע והכנת תוכנית פיננסית​

ניתוח המצב הקיים על ידי המומחים שלנו בקדמא נעשה על ידי הצבת נתוני הלקוח וגיבוש תוכניות פעולה. כולל מציאת מענה לפערים שונים, בין השאר עם פתרונות יצירתיים. בניית התוכנית הפיננסית מתייחסת להיבטים כגון צריכה שוטפת, תחזית הכנסות בפרישה, ניהול סיכונים, שיקולי מיסוי, ניהול פיננסי והשקעות, סטאטוס משפחתי, העברות בין-דוריות ועוד.

3

הצגת התוכנית הפיננסית ואישורה​

בשלב זה נציג את התוכנית הפיננסית שנבנתה תוך מתן הסברים מפורטים הן ממעוף הציפור והן ברזולוציות הקטנות ביותר. נאפשר ללקוח לדייק את ההחלטות שהתקבלו ולצאת לדרך עם צעדים אופרטיביים. במעמד זה נשקף לכם את מלוא ההיבטים שקשורים לתוכנית כולל הנגשת התוכן באופן הנהיר והברור ביותר. גם ברמת הסיכונים וגם ברמת היתרונות.

4

יישום התוכנית הפיננסית​

הארץ המובטחת. המומחים של קדמא מתחילים ליישם את התוכנית הפיננסית שאושרה על ידי הלקוח באופן מקצועי, מדויק, מוקפד, אמין ויעיל. זאת בהתאם למשימות עבודה מוגדרות בלוחות זמנים ומול כל השחקנים הרלבנטיים. אנחנו עושים הכל, כמובן, והלקוח מקבל עדכון שוטף בכל רגע נתון. כולל מענה בזמינות מרבית לכל שאלה.

5

ליווי שוטף ומתמשך​

תכנון פיננסי הוא לא ריצת ספרינט אלא מרתון לטווח ארוך. השירות כולל מתן מענה לסיכונים ולשינויים שדורשים פתרון וכן פעולות אד הוק לבקשת הלקוח (למשל, הגדלת השקעה, משיכת כספים, שינויי מסלולים, שינויי חשיפה לסיכונים וכדומה). החיים הם לא צפויים ואנו לוקחים בחשבון שיכולים להיות שינויים במטרות, בצרכים, בסטאטוס המשפחתי וכדומה. מימוש התוכנית הפיננסית תלוי אפוא בבקרה תקופתית, פיקוח, שקיפות ופגישות בתדירות שנקבעת מראש.

6