תכנון פיננסי

קדמא Wealth Management מזמינה אתכם להתקדם לשירותים איכותיים ומקצועיים של תכנון פיננסי בסטנדרטים בלתי מתפשרים. הצטרפו אלינו למשרד פמילי אופיס שנשען על כ-20 שנות ניסיון ושמנהל באופן שוטף את ההון של כמאות לקוחות (עם היקף נכסים של למעלה ממיליארד שקלים).

השירות ההוליסטי שלנו בקדמא WM ניתן עם מעטפת של תכנון פיננסי ברמה של 360 מעלות הנגזרת מתוך מתודולוגיה של One Stop Shop. דהיינו, כל הפעילות הפיננסית שלכם מתנהלת תחת קורת גג אחת עם הכוונה מלאה של המומחים של קדמא WM. הן מבחינת האפיון והניתוח של הלקוח והתא המשפחתי והן מבחינת ניהול מוצרי ההשקעה וניהול ההון. מהפרטים הקטנים ביותר ועד לחשיבה לטווח ארוך ממעוף הציפור. כולל שילוב מדויק בין מתודולוגיות מסורתיות, גישות חדשניות ופתרונות יצירתיים.

אנו מציעים תכנון פיננסי מבוקר, הוליסטי, מקצועי, מוקפד ומדויק. תכנון פיננסי שנשען על היכרות מעמיקה ורוחבית עם כל היצרנים והמוצרים הקיימים בשוק.

קדמא WM מקפידה על תפירת התמהיל הנכון של התכנון הפיננסי תוך איתור נקודות האיזון בין המטרות והיעדים מחד, ומצבת הנכסים מאידך. מודל התכנון הפיננסי שלנו כמשרד פמילי אופיס לניהול הון מתבסס על שני מישורי זמן מרכזיים:

  • הטווח הקצר (עד 5 שנים) – תכנון פיננסי להווה ולטווח הקצר שעוסק בעיקר בהיבטים כמו התזרים שנקבע לפי היקף הכספים הנזילים של הלקוח במוצרים השונים כגון פוליסות חיסכון, פיקדונות, ניהול תיקים, ביטוחים, השקעות אלטרנטיביות בעלות מח"מ (משך חיים ממוצע) קצר וכדומה. מטרתו של התכנון הפיננסי לטווח הקצר הינה לייצר שילוב נכון בין הכספים הנזילים שזמינים לקיום רמת החיים המבוקשת לבין שימור נכסים למטרות שונות לעתיד.
  • הטווח הבינוני-ארוך (5-10 שנים ו-10 שנים ומעלה) – החלק השני של התכנון הפיננסי נוגע בראייה שצופה פני עתיד ומתחלק בעיקרון לשתי תקופות עיקריות: בין 5 ל-10 שנים, והחל מ-10 שנים ומעלה. תכנון פיננסי זה נוגע בסוגיות שקשורות לניהול סיכונים, העברות הון בין-דוריות, ירושות, צוואות, ייפויי כוח מתמשכים, תזרים בתקופת הגמלאות והפנסיה, מעטפת ביטוחית ליום סגריר, שימור ההון המשפחתי, קיבוע זכויות לקצבה ועוד.

לקוחותינו נהנים מזמינות מרבית מצד המומחים שלנו ברמה השוטפת ומפגישות בתדירות הרצויה לפי הסכמי ה-SLA שנחתמים בתחילת הדרך (בד"כ בפורמט של פגישות רבעוניות, פגישות חצי-שנתיות או פגישות שנתיות). כך גם לרשותנו מערכות טכנולוגיות מהמתקדמות בענף התכנון הפיננסי וכן מדיניות של הפקת דוחות ללקוח בשקיפות מלאה.