תכנון פנסיוני

קדמא Wealth Management מספקת לבעלי שכר גבוה ובעלי שליטה שירות מקצועי ומוקפד של תכנון פנסיוני.

כמשרד פמילי אופיס שעובד מול לקוחות בעלי משאבים ומנהל נכסים בשווי כולל של כמיליארד שקלים, אנו מודעים לכך שעלינו לשרטט בתפירה אישית תכנון פנסיוני מסורתי עם גישות חדשניות ויצירתיות. זאת, תוך היכרות מעמיקה ורחבה של כלל המוצרים הפנסיוניים הקיימים בשוק והניואנסים המאפיינים אותם. לא פחות חשוב מכך, עלינו לדעת היכן השכר או ההכנסה הגבוהים באים לידי ביטוי וכיצד לנצל בתבונה הטבות מס, פטורים, הנחות וכיוצא באלה.

תכנון פנסיוני בקדמא ניתן על בסיס מיפוי מוקפד ומדויק של כלל הפוליסות הפנסיוניות או מכשירי החיסכון הפנסיוני. המומחים שלנו מנתחים את הנתונים, מצליבים אותם עם רמת החיים המצופה ביציאה לגמלאות, ועורכים סימולציות בעבור הלקוח בכדי לסייע בקבלת החלטות טקטיות להמשך.

לדוגמה, האם לעשות שימוש מושכל בתיקון 190 להגדלת הפנסיה, מהו (באמת) השיעור הנכון להשקעה בכיסוי לאובדן כושר עבודה, כיצד והאם לפצל הפקדות בין ביטוח מנהלים לקרן הפנסיה, מה לגבי מטריה ביטוחית, מי מוגדרים בתור מוטבים, מהן הדרכים הנכונות להתייחסות לפיצויים בסיום עבודה וכדומה.

כך גם אנו מתייחסים לאלמנטים הביטוחיים בתכנון הפנסיוני שתלויים לא רק בהכנסה ובביצועים אלא גם בנסיבות אישיות של העמית/המבוטח. למשל, שינויים במצב המשפחתי (כמו גירושין או יציאת הילדים מהבית), החלטות תלויות גיל ועוד.